تخفیف های شگفت انگیز یلدایی

کلینیک مهرآسا

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و معاونت درمان

خدمات تخفیف دار کلینیک مهرآسا

بلفاروپلاستی

ساکشن غبغب

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

بلفاروپلاستی پلک درمان قطعی افتادگی پلک است. اگر در قسمت پلکتان احساس خستگی و سنگینی میکنید یا در آینه احساس افتادگی و شل شدن پلکتان را دارید این عمل بسیار برای شما اثر گزار خواهد بود، بلفاروپلاستی به صورت سرپایی در یک جلسه تقریبا یک ساعته بدون نیاز به بستری انجام میگردد شما میتوانید در کلینیک تخصصی پوست مهرآسا با مجوز رسمی از معاونت محترم درمان زیر نظر متخصصین این حوزه به چشمان خود زیبایی بیشتری هدیه کنید در نظر داشته باشید این عمل بدون جای اسکار و بخیه هست و کاملا با ظرافت توسط پزشک و زیر نظر متخصصین انجام میگردد.

بلفاروپلاستی 5.790.000 تومان

بوتاکس روشی قابل اعتماد برای از بین بردن چین چروک های سطحی پوست صورت و جوانسازی میباشد. بوتاکس با فراوری های خاص شرکت های دارویی کاملا بیخطر شده و هیچ عوارض خطرناکی در صورت اصالت داشتن برند دارو و تزریق توسط افراد متخصص برای مخاطبین ندارد. در کلینیک تخصصی مهرآسا بوتاکس توسط متخصص پوست و مو و برند معتبر مصپورت تزریق میگردد بوتاکس علاوه بر تاثیر بر زیبایی کاربرد درمانی هم دارد برای مثال بسیار افراد بر درد میگرن و تعریق زیاد بدن از بوتاکس استفاده میکنند.

بوتاکس مصپورت (ایران) 790.000 تومان

بوتاکس دیستون (ایران) 590.000 تومان

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

ساکشن غبغب یکی از راه های کانتورینگ در ناحیه چانه به حساب می آید. لیپوساکشن شامل تخریب سلول های چربی ناحیه غبغب و استخراج آن ها به صورت موضعی است. این کار کمک می کند تا چانه برجسته تر شده و زاویه سازی صورت متناسب تر به نظر برسد.عمل لیپوساکشن غبغب کمک می کند تا ضمن برطرف کردن چربی های اضافی، چین و چروک های موجود در این ناحیه نیز حذف شوند. در نتیجه ظاهر افراد جوانتر و زیباتر به نظر می رسد.این عمل به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری شدن در کلینیک مهرآسا انجام می شود.

ساکشن غبغب  4.890.000 تومان

بوکال فت یا تخلیه چربی دهانی روشی برای زیباتر شدن و زاویه دار تر شدن صورت انجام میگردد کاندیدای این عمل زیبایی افرادی هستند که علاقه به زاویه دار شدن صورت خود دارند این عمل زیبایی بدون نیاز به بیهوشی و به صورت کاملا سرپایی در تایمی تقریبا یک‌ساعت بدون جای زخم و اسکار در صورت انجام میپذیرد در کلینیک تخصصی مهر آسا با مجوز رسمی از معاونت محترم درمان افتخار داریم که با هزینه بسیار مناسب زیر نظر متخصص پذیرای حضور گرم شما عزیزان در این درمانگاه برای این عمل زیبایی باشیم

بوکال فت 5.790.000 تومان

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

جهت رزرو وقت، شماره تلفن خود را وارد کنید