خدمات لاغری

آیا شما هم جز افرادی هستید که رویای یک هیکل ایده آل را دارد؟ رسیدن به اندام ایده آل یکی از مسائلی است که امروزه بسیاری از افراد در سراسر جهان با آن مواجه هستند. مدت هاست که روش های مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد. اما آنچه که این روش ها را از هم متمایز می کند میزان معیار افراد در لاغری است. یکی از مهم ترین مسائل برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند، یافتن مناسب ترین کلینیک لاغری برای دستیابی به بهترین نتیجه است. امروزه کلینیک های لاغری مختلفی راه اندازی شده است که هر کدام خدمات متفاوتی را ارائه می دهند. اگر به دنبال یک کلینیک خوب هستید، قبل از هر چیز باید بدانید که یک کلینیک خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

اهمیت دستگاه های لاغری

دستگاه های لاغری شما را از شر سلولیت، پف و سموم خلاص می کند و همچنین به کاهش وزن شما کمک می کند. بهتر است به جای امتحان کردن برخی از گزینه های سنتی برای کاهش وزن، سراغ فناوری های جدید لاغری بروید. امروزه دستگاه های لاغری به طور فزاینده ای محبوب شده اند. آنها راهی بدون درد برای مقابله با چربی ها و سلولیت ها هستند. درمان با این دستگاه های لاغری، می تواند میزان سلول های چربی را کاهش دهد و در نتیجه به شما کمک کند تا سریع تر به تناسب اندام برسید و اعتماد به نفس خود را بازگردانید.

مزایای دستگاه های لاغری

رایج‌ترین سوالی که وجود دارد، این است که چگونه دستگاه‌های لاغری منجر به کاهش وزن می‌شوند. انواع مختلفی از دستگاه های لاغری وجود دارد که از نظر پزشکی ثابت شده اند که می توانند به لاغری و تناسب اندام شما کمک کنند. دستگاه های لاغری، چربی های موضعی در قسمت های مختلف بدن را درمان می کند و همچنین پوست اطراف آن ناحیه را سفت می کند. انواع مختلف دستگاه های لاغری می توانند بدن را به روش های مختلف و منحصر به فردی تحریک کنند به طوریکه با ورزش امکان پذیر نیست. مزایای انواع مختلف دستگاه های لاغری در زیر آورده شده است:

 • پوست را سفت می کند و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد
 • روشی بدون درد برای از بین بردن چربی و سلولیت ارائه می دهد
 • باعث افزایش انعطاف پذیری عضلات می شود
 • تغییر شکل بدن، سلولیت را کاهش می دهد
 • تقریباً در هر قسمت از بدن قابل انجام است
 • یک روش غیر جراحی است
 • استفاده از آن ایمن و راحت است و عمر مفید بالایی دارد
 • بر کار و زندگی عادی تأثیر نمی گذارد

انواع دستگاه های لاغری

دستگاه های لیزری: حذف چربی با لیزر برای از بین بردن سلول های چربی ناخواسته در بدن است. همچنین در مناطق مورد نظر آنطور که یک فرد دوست دارد کار می کند. درمان یک بار است و نتایج در عرض شش هفته ظاهر می شود. این دستگاه ها، سلول های چربی را از بین می برد. از این رو پس از حذف آنها از بدن، نتایج دائمی نشان می دهد.

دستگاه های کرایولیپولیز: به این دستگاه ها دستگاه های انجماد چربی نیز می گویند. این دستگاه با انجماد چربی در ناحیه مورد نظر بدن کار می کند. قرار گرفتن سلول های چربی در معرض سرمای شدید باعث یخ زدگی و مرگ آنها می شود. سپس بدن آنها را خارج می کند. مانند سایر روش های حذف چربی، حذف دائمی سلول های چربی بدن با این دستگاه وجود دارد. این تغییر معمولاً با اولین درمان قابل مشاهده است. بدن در نهایت در عرض یک ماه بافت های چربی مرده را از بین می برد. در عرض سه ماه، نتایج واضح است.

دستگاه های فرکانس رادیویی: دستگاه های فرکانس رادیویی با استفاده از فناوری امواج مغناطیسی کار می کنند. این فناوری سلول های چربی را گرم و ذوب می کند. این روش منحصر به فرد است زیرا پوست را لمس نمی کند. این روش اغلب برای حذف چربی تمام بدن استفاده می شود. مدت زمان توصیه شده درمان یک هفته (در مجموع ده جلسه) می باشد. نتایج با این دستگاه ها متفاوت است اما باید پس از درمان نهایی قابل مشاهده باشد.

دستگاه های درمان با نور قرمز: دستگاه های درمان با نور قرمز دو کار انجام می دهند. اول، با کوچک کردن سلول های چربی و دوم با سفت کردن پوست با استفاده از طول موج هایی با فرکانس بالا. دو یا سه جلسه برای کمک به خلاص شدن از شر سلول های چربی ناخواسته، کافی است. نتایج معمولاً فوراً قابل مشاهده است زیرا بدن به سوزاندن چربی ادامه می دهد.

چرا باید از کلینیک لاغری کمک بگیرید؟

اضافه وزن می تواند مشکلات زیادی برای افراد ایجاد کند، اما برخی افراد حتی با رژیم های غذایی و ورزش نمی توانند وزن کم کنند. بسیاری از افراد با از دست دادن وزن موفق به کاهش وزن می شوند اما دوباره دچار اضافه وزن می شوند که این موضوع منجر به نوسان وزن آنها می شود. با کمک گرفتن از یک کلینیک کاهش وزن، می توانید به اهداف خود برسید. با انتخاب یک کلینیک لاغری خوب:

 • آسان‌تر به کاهش وزن مورد نظر خود برسید

اگر در گذشته برای کاهش وزن تلاش کرده اید، کمک گرفتن از یک کلینیک می تواند به شما کمک کند تا از موفقیت خود لذت ببرید. تخصص و تجربه تخصصی در این کلینیک‌ها از بسیاری جهات به شما کمک می‌کند تا به وزن ایده آل خود برسید.

 • باعث سلامتی جسمی و روانی خود شوید

اضافه وزن فقط مربوط به ظاهر نیست. مهمترین نکته برای کسانی که اضافه وزن دارند، افزایش خطر مشکلات سلامتی است. افراد دارای اضافه وزن در معرض خطر ابتلا به طیف گسترده ای از مشکلات جدی سلامت از جمله مشکلات قلبی، سکته مغزی، دیابت، انواع خاصی از سرطان ها و غیره هستند. علاوه بر این، این موضوع می تواند اثرات روانی مانند افسردگی و استرس داشته باشد. با کمک یک کلینیک لاغری می توانید خطر ابتلا به این مشکلات را کاهش دهید.

 • باعث بهبود ظاهر شما شوید

برخی از افراد نگران این هستند که وزن اضافی چگونه بر ظاهر آنها تأثیر می گذارد، که این موضوع باعث ناراحتی و نگرانی زیادی می شود. در واقع، برخی به دلیل وزن خود حتی تمایلی به بیرون رفتن یا خرید لباس مورد علاقه خود ندارند. اگر به دلیل اضافه وزن از ظاهر خود ناراضی هستید، مراجعه به یک کلینیک خوب می تواند راه حل ایده آلی باشد. چه کمی اضافه وزن داشته باشید و چه اضافه وزن زیادی دارید، کارشناسان کلینیک مهرآسا می توانند به شما کمک زیادی کنند.

 • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

داشتن اضافه وزن و خودآگاهی در مورد ظاهرتان می تواند تاثیر عمیقی بر عزت نفس و اعتماد به نفس شما داشته باشد. بسیاری از افراد به دلیل وزن خود تصور بسیار بدی از خود دارند که به طور طبیعی بر اعتماد به نفس آنها تأثیر می گذارد. این موضوع می تواند بر همه زمینه های زندگی از روابط گرفته تا کار تأثیر بگذارد. هنگامی که از یک کلینیک کاهش وزن کمک می گیرید، می توانید وزن خود را کاهش دهید و سطح اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

یک کلینیک لاغری خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

آیا به دنبال کاهش وزن خودهستید اما نمی دانید چه کار کنید؟ بسیاری از مردم با رژیم های غذایی ناسالم و برنامه های ورزشی که آنها را خسته می کند، تلاش می کنند تا وزن خود را کاهش دهند. یک راه آسان برای رسیدن به اندام ایده آل، انتخاب یک کلینیک لاغری خوب و مطمئن است. درمان‌ها و برنامه‌های کاهش وزن در یک کلینیک خوب به شما در رسیدن به آنچه می خواهید کمک می کند.

 • نتایج بلند مدت

اگر نتایجی که بیمار به دست می آورد، طولانی مدت نباشد، کلینیک مورد نظر شما مناسب نیست. شما باید بتوانید وزن خود را حفظ کنید، نه اینکه دوباره به وزن سابق خود برگردید.

 • نظرات مشتریان سابق

نظرات  مشتریان سابق برای انتخاب یک کلینیک لاغری خوب بسیار خوب است. خوشبختانه ما در دورانی زندگی می کنیم که این نظرات برای همه قابل دسترسی است. به نظرات مشتریان سابق نگاهی بیندازید تا ببینید آیا آنها به نتایج طولانی مدت دست یافته اند یا خیر.

 • گزینه های درمانی کلینیک

همه نمی خواهند به یک شکل وزن کم کنند. بررسی کنید کلینیک مورد نظر شما چه گزینه هایی را برای شما ارائه می دهد. آیا آنها همان گزینه هایی هستند که شما می خواهید؟ آیا آنها روی ورزش، داروها یا تغذیه تمرکز می کنند؟ آیا کادر پزشکی قانونی برای کمک به شما در دسترس دارند؟ چه داروهایی برای شما تجویز می کنند؟ آیا یک متخصص تغذیه با تجربه دارند؟ همه بدن ها باهم متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که گزینه هایی که در اختیار شما قرار می گیرد با خواسته ها و اهداف شما در تنظیم زندگی و کاهش وزن مطابقت داشته باشد.

 • پایداری برنامه

هسته و پیوسته برنده مسابقه است. وقتی کاهش وزن خود را به آرامی انجام می دهید، احتمال اینکه آن را طولانی مدت حفظ کنید، بیشتر است. کاهش وزن نیاز به تغییر سبک زندگی دارد، حتی اگر دارو مصرف کنید یا جراحی کنید. اگر به عادات قبلی خود برگردید یا تحت تأثیر سرعت قرار بگیرید، افزایش وزن دوباره اتفاق می افتد. به یاد داشته باشید، بهترین نوع کاهش وزن، نوعی کاهش وزن است که بتوانید برای همیشه آن را حفظ کنید. دستورالعمل های سختگیرانه تغذیه، داروهای خطرناک و تمرینات تناوبی با شدت بالا، روش مناسبی نیست.

 • تجربه پزشکان و کارکنان کلینیک لاغری

باید بدانید افرادی که قرار است به شما کمک کنند چقدر با تجربه هستند؟ شاید آنها مدارک پیشرفته ای در علوم تغذیه یا ورزش داشته باشند. قبل از اینکه برنامه کاهش وزن خود را شروع کنید، سعی کنید پیشینه برخی از پزشکان کلینیک را که قرار است شما را درمان کنند، به دست آورید.

معرفی یک کلینیک لاغری خوب

انتخاب یک کلینیک لاغری خوب سخت است، اما اولین و بهترین قدم سلامتی شماست. قبل از اینکه بهترین کلینیک لاغری را انتخاب کنید، از قبل با کارکنان کلینیک صحبت کنید و احساسی تصمیم نگیرید. اگر به کاهش وزن پایدار و مدیریت شده توسط کارکنان باتجربه علاقه دارید، کلینیک لاغری مهرآسا در خدمت شما است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها